Tenhle život jsem si vybrala , tak ti kteří tady nemají co dělat tak vypadněte !

Srpen 2010

Jídelníček 21.8.2010

21. srpna 2010 v 19:47 Jídelníček
Ahoj :)) Dneska upa děsnej den !! ráno jsem neměla vůbec energii tak jsem si dala jeden hrníček ráno a pak jsem si dala oběd , ble nesnáším víkendy a společný obědy !! :(( Pak jsem se jela projet na kole 16 kiláků ale já kráva to posrala žhe jsem si pak dala další hrníčky mlíka (nedávno jsem na něm byla závislá) a bylo jich 5-6 ble něco jsem vyblila takový 2 hrníčky ale mam strašný výčitky že jsem to posrala zrovna s mlíkem :(( ještě předtim jsem byla 1 hodinu a čtrvt na hubkách a něco málo jsem našla ale jinak mě štve to mlíko :(((( !! Je to hrůza že mě ovládalo mlíko . Když jsem vypila první hrníček tak po chvilce další a jelo to :(( Chjo už aby ten víkend skončil a bylo pondělí to dokážu zvládnout :)A ještě se bojim že do mě bude máma nutit houbový guláš ble :((  Nesnášim houby !

Snídaně:nic
Svačina:nic
Oběd:brokolicová polívka 1 sběračka , 2 brambory , obalovaná brokolice a opýkaná na horkým vzduchu
Svačina:nic
Večeře:activia tvarohová :(
Pití:0,5l zeleného čaje,1 hrníček vody
Pohyb:16 km na kole,1h 15min na houbách , uklízela 2 hodiny

Jídelníček 20.8.2010

20. srpna 2010 v 18:17 Jídelníček
Ahoj berušky :))
Dneska byl docela dobrý den :) Ale v noci jsem nemohla spát a když jsem usla tak se mě zdály leda tak noční můry.Bylo to děsný,musela jsem sníst dorty a jíst a jíst a jíst... to byl ten nehnusnější sen který se mi zdál.Ještě vás oběhnu a půjdu si lehnout , protože jsem strašně unavená.

Snídaně:Activia Tvarohová (bílý jogurt jsme doma neměli :( ale už je to napraveno )
Svačina:nic
Oběd:nic
Svačina:menší kousek melounu
Večeře:nic
Pití:2l zeleného čaje
Pohyb:1 hodina nakupování,hodinu uklízení,150 břicho,100 boky,20 dřepů,20 kliků
Spokojenost:100%

Jídelníček 19.8.2010

20. srpna 2010 v 9:34 Jídelníček
Snídaně:nic
Svačina:nic
Oběd:ledové kafe
Svačina:vodová točená zmrzlina ale kornoutek jsem nesnědla
Večeře:ledové kafe
Pití:1 hrnek zeleného čaje,0,8l vody
Pohyb:3 hodiny nakupování,100 na břicho,100 na boky,20 kliků

Akorát ta zmrzlina mě štve :(( Jinak dneska asi nebudu mít ledové kafe protože jsem na něm strašně závislá a taky je hodně kalorický takže zkusim třeba jogurt místo toho nebo jablko , ještě se uvidí :))

Nákupy ! Ok

19. srpna 2010 v 18:32 Diary
Čawes , teď jsem přišla z nákupů a mam hromadu novejch věcí :)) Jinak dneska se držim , ikdyž už slintám támhle po jogurtu ale zatim se držim , po tom co jsem dneska viděla upff . Potkala jsem jednu ženskou která musela vážit nejmíň 200 kilo !! fuj to bylo nechutný jak šla a všechny ty její špeky se hejbaly ble fakt nechutný takhle já vypadat nechci :(( .Jídelák přidám asi dneska večer nebo ráno .. ještě nevim tak a teď vás jdu oběhnout a pak do vany :) papik


Typy pro lenochy

19. srpna 2010 v 10:38 Tipy a triky
Mixujte
Ovocné džusy si vždycky zřeďte minerálkou.
Ušetříte tak dost kilojoulů. Samozřejmě byste se měla snažit kupovat džusy bez přidaného cukru.

Zapisujte si
Víte vůbec, co a kolik toho za celý den sníte? Založte si deník a zapisujte si do něj nejen hlavní jídla, ale každé sousto, které přes den sníte. Na konci týdne si své poznámky pořádně přečtěte a vyškrtejte ze seznamu zbytečné kalorie, bez kterých se obejdete - takové potraviny přece nemusíte jíst každý den!

Stejné místo
Doma jezte vždycky na stejném místě a nenechte se ničím rušit - ani televizí nebo novinami.

Mini-pohyby
Kdekoliv můžete vyzkoušet nenápadné cviky. Hýbejte palci u nohou, bubnujte prsty nebo zatínejte břišní svaly. I těmito jednoduchými cviky spálíte víc tuků.

Vysokoškolačka jí každých 15 minut, ale váží jen 25 kilo.

19. srpna 2010 v 10:28 Příběhy
Jednadvacetiletá Američanka Lizzie Velasquezová váží pouhých 25 kilogramů a má takřka nulovou hodnotu tuku v těle. Ačkoliv by se to tak mohlo na první pohled jevit, není anorektička. Jídla si dopřává každých 15 minut, její zdravotní stav to totiž vyžaduje. Na světě jsou známé pouze tři obdobné případy této choroby a lékaři netuší, jak s ní bojovat.

Studentka Texas State University nemůže přibrat, ačkoliv jí až 60krát denně. Za den spořádá 5000 až 8000 kalorií, ale její váha se nikdy nevyšplhala ani na 28 kilogramů.
↓cč

Nejjednodušší dieta na světě

19. srpna 2010 v 10:20 Tipy a triky
Včera v 18:10 | Domča |  Články
Hořké potraviny zeštíhlují. Potvrzují to i nejnovější studie a vysvětlují proč.
Podle této diety nemusíte počítat kalorie ani zmenšovat své běžné porce. Jejím jediným pravidlem je jíst hořké.

Že hořké látky účinně odbourávají tuky, dokazují i poslední studie. Skupina sledovaných lidí při svém běžném stravování polykala denně dvě lžíce hořkého granulátu získaného ze zeleniny. Po šesti týdnech zhubli bez sportu a diety až o 3,5 kila. Pokusy ukázaly, že hořké látky odbourávají tuky především v oblasti břicha.

Princip spočívá v tom, že hořké látky téměř zázračně podporují trávení. Zjistilo se totiž, že senzory rozpoznávající hořké chutě máme nejen v ústech, ale i v trávicích orgánech.
Navíc hořké potraviny vyvolávají pocit sytosti, člověk tak automaticky sní méně. Protože řada přírodních jedů má hořkou chuť, lidský mozek vyhodnocuje hořké látky jako jedovaté. Posílá tak tělu varovný signál a brzdí náš apetit.

Zařaďte proto do svého jídelníčku více řeřichy, rukoly, artyčoků nebo i salátů a brokolice. K obědu si pak objednejte sklenici grepového džusu. Dodáte tělu řadu vitaminů a minerálních látek, a navíc pohodlně zhubnete.


Jídelníček 18.8.2010

18. srpna 2010 v 20:25 Jídelníček
Snídaně:nic
Svačina:nic
Oběd:ledové kafe
Svačina:ledové kafe
Večeře:nic
Pohyb:1 hodina nakupování :) , 100 břicho

Jsem spokojená ale měla bych víc pít.S pitím mám vždycky problém.Buťto zapomenu nebo se mi nechce ale tentokrát musim !!

Musim to dokázat !

18. srpna 2010 v 13:13 Diary
Ahoj , omlouvám se žhe jsem tu nebyla pěkně dlouho ale neměla jsem odvahu.Pořád jsem žrala a žrala.Ale to jsem byla u babičky ale teď jsem doma a zatím se držim a doufám že za těch 14 dní zhubnu aby to bylo alespoň trošičku vidět. Protože už mě to štve nejsem happy mam pořád strašný depky a do zrcadla se ani nemůžu kouknout :(( V žáří už jdu do prváků a nechci vypadat jako masitá koule která nemyslí na nic jinýho než na to co by si dala k jídlu.Takže doufám že to dneska vydržim a jestli jo tak budu o krůček blíž k mému snu. Večer nebo zítra ráno přidám jídelák tak se mějte :)