Tenhle život jsem si vybrala , tak ti kteří tady nemají co dělat tak vypadněte !

Tipy a triky 4

9. dubna 2010 v 7:28 |  Tipy a triky
1.Máš ukrutnou chuť na to vysokokalorické jídlo které tě tak zákeřně láká??Tak se otoč nebo běž pryč a počítej do 100.Ještě máš na to chuť??

2.Chceš zas žrát jídlo???Tak se na sebe podívej!!Na tuky a špeky co tě ověšujou jak ozdoby na vánočním stromku!!

3.Máš svý hubený thinspo??SuperAle zkus si taky udělat svý tučný a nechutný super odpuzující thinspoHned tě přejde chuť cpát se kaloriemi

4.V ŽÁDNÝM případě nikomu neříkej že hubneš!!Budou tě zrazovat a ty už budeš váhat.Podívej se raději na ty krásně hubený holky a mlč

5.NIKDY nejez VATU a NEPOUŽÍVEJ PROJÍMADLA nebo LAXATIVA!!Jediné čeho dosáhneš je že příjdeš o vodu a čímž budeš vážit méně,ale nic to nevyřeší!!

6.Přestaň sladit a pij čistou voduBudeš se cítit nádherně lehounce a nawíc uvidíš jak rychle pujdou kila dolů

7.Pij vodu a to min 2 litry aby se odplavovaly toxiny a ostatní škodlivé látky

8.Nespoléhej 100%ně na váhu.Lepší je si přeměřit míry protože při cvičení se tvoří svaly,které jsou ve skutečnosti těžší než tuk

9.Miluješ nějaké jídlo tak moc že si to bez něj nedokážeš představit,ale nehodí se ti do diety??Pak si ho dej třeba jednou za 2 dny nebo týden v malém množství.Je to rozhodně lepší než kdyby ses přestala ovládat a snědla například celou tabulku čokkolády.

10.Bolí tě hrozně bčicho z hladu???Udělej si teplá čaj s citronem a jdi si lehnout.Spánek léčí posiluje.

11.Nejez jablko...Má mnoho cukrů a nezasytí tolik jako třeba zeleninový nízkokalorický salát f kterem se nakonec jen "porejpeš".

12.Zvou tě kamarádky na jídlo a víš že tě podezírají s drastické diety nebo anorexie??Pak jak jdete na jídlo,vyprávěj jak je ten dnešní swět hrozný s tím že ideál krásy jsou kostry a že to vlatně není pěkné.A aby ti upe uvěřili,řekni,že si raději dopřeješ to co máš ráda v menším množství ale bez drastických diet a dej si kostičku hořké čokolády.To samé můžeš udělat s doma.

13.Chystáš se do kavárny??Cestou se proběhniKáva bude chutnat o to lépe.

13.Máš hlad nebo chuť na něco špatnýho??Běž cvičit,proběhnout se,číst knížku,spát.Prostě něco dělej.A nezapoměň že když budeš aktivní a něco fult dělat,nebudeš tolik myslet na jídlo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama